Ми збираємо
2 мільйони гривень

Вже зібрано
691 213
Ціль 10 000 000 грн 6.9%
Підтримати проект
Share this...
Facebook
Twitter

Ми досліджуємо Україну і перетворюємо ці дослідження у корисний і наочний матеріал, що вже вільно використовується в освіті, презентації регіонів всередині країни, презентації туристичного потенціалу у світі. Тому, вкладаючи будь-який ресурс у Ukraїner, ви вкладаєте в Україну! Якщо ви відчуваєте, що проєкт займається потрібною справою – ви маєте можливість його підтримати і впливати на його подальше майбутнє.

Ми збираємо 2 мільйони гривень

Чим більше нам вдасться зібрати, тим потужніше технічне забезпечення ми зможемо отримати і тим кращі матеріали підготувати у майбутньому.

50%

Оновлення технічного забезпечення експедиції – обладнання 360, квадрокоптер, комп’ютери для монтажу, оптика

30%

Зарплатний фонд громадської організації Українер

10%

Проведення UkraїnerCamp

10%

Технічне забезпечення архівації даних

Чи означає, що ми, збираючи гроші, відмовимося повністю від комерційних партнерів? Ні. Оскільки залишається вагома витратна частина логістики, страхування, проживання та харчування у експедиції.

Хто це робить? Як?

Сьогодні проєкт тримається на команді близько сотні ентузіастів, які передовсім є першопрохідцями та волонтерами, що мандрують, фіксують, обробляють, перекладають, описують, досліджують та роблять багато іншої непомітної роботи, коштом власного часового, емоційного та фізичного ресурсу. Ці люди живуть в Україні, Польщі, Чехії, Німеччині, Австрії та Грузії.

За час існування проєкту нам довірили підтримку такі компанії, як Райффайзен Банк Аваль, туристична компанія Кий Авіа, автомобільний бренд Land Rover, мінеральна вода Моршинська, мережа заправок ОККО, холдинг емоцій !FEST, YedynkaDGTL, Depositphotos та інші. Завдяки партнерській підтримці проєкт зміг стартувати та знімати надихаючі історії.

Ви можете допомогти

Для того, аби зробити Ukraїner ще якіснішим і ще кращим, нам необхідна ваша підтримка.

Фінансово Фондувати

Ви можете надіслати будь-яку суму одноразовим переказом, або оформити підписку на спонсорську допомогу та щомісячно допомагати нам сумою, яка може дорівнювати квитку до кінотеатру або ж чомусь вагомішому – залежно від вашої можливості. Це забезпечить наш стабільний розвиток та вашу постійну підтримку Ukraїner

Долучитись до команди Приєднатись

Оскільки нам постійно бракує часу та енергії, то ми завжди щасливі долучати нових волонтерів. Якщо ви маєте змогу допомагати нам із розшифровкою відеоматеріалів, перекладом та коректурою тексту, монтажем відео чи субтитруванням або ж готові провести час у експедиції як фотограф чи відеограф - заповнюйте заявку та приєднуйтеся до команди.

Стати партнером Стати партнером

Долучитись інституційно можна як партнер. Ми маємо широкі можливості співпраці та готові розглядати різні варіанти. Пишіть, щоб дізнатись деталі.

Покупкою До магазину

Також можна придбати корисні, якісні та красиві речі у магазині . Нам завжди приємно бачити людей у футболках та світшотах Ukraїner. З сувенірної продукції ми отримуємо тільки 30% коштів на розвиток проекту, але це ваш шанс виглядати стильно та допомагати нам водночас.

І кожен, не залежно від наявності часового, грошового чи емоційного ресурсу може посприяти нам: слідкувати за виходом матеріалів, читати їх, коментувати тексти та відео, радити нові місця та впливати власними думками і діями на якість наших матеріалів.

Підтримати проект

Мій внесок

Або виберіть інший
спосіб переказу

або, через QR-код з мобільного

або, через QR-код з мобільного

або, через QR-код з мобільного

Якщо у вас виникли проблеми або запитання, звертайтеся до Наталії Понеділок: [email protected]