Zbieramy
10 milionów hrywien

Już zebrane
691 213
Cel 10 000 000 UAH 6.9%
Wsparcie projektu
Share this...
Facebook
Twitter

Odkrywamy Ukrainę i przetwarzamy nasze odkrycia na pomocne wizualne materiały, już wykorzystywane w edukacji, prezentacji poszczególnych regionów w Ukrainie, promocji jej turystycznego potencjału w świecie.
Dlatego wspierając Ukraїner wspieracie Ukrainę! Jeżeli jesteście przekonani, że projekt robi dobrą robotę - macie możliwość go wesprzeć i wpłynąć na jego dalszy los.

Zbieramy 10 milionów hrywien

Im więcej uda nam się uzbierać środków, tym potężniejsze zaplecze techniczne uda nam się stworzyć, dzięki czmu będziemy tworzyć jeszcze lepsze materiały.

50%

Zakup nowego sprzętu dla ekspedycji – kamery 360 stopni , kwadrokoptera, komputerow do montażu, optyki

30%

Fundusz na pokrycie pensji członków organizacji społecznej Ukraїner

10%

Organizacja UkraїnerCamp

10%

Środki techniczne do archiwizacji danych

Czy zbiórka oznacza rezygnację ze współpracy z partnerami komercyjnymi? Nie, gdyż ważną częścią wydatków jest logistyka, ubezpieczenia, zakwaterowanie i wyżywienie podczas ekspedycji.

Kto to robi? Jak?

Dzisiaj projekt trzyma się na pracy około setki entuzjastów, pionierów-wolontariuszy, którzy podróżują, dokumentują, opracowują, tłumaczą, opisują, badają i robią wiele innych mało zauważalnych prac kosztem własnego czasu, zasobów fizycznych i emocjonalnych. Ci ludzie mieszkają w UkrainiePolsceCzechachNiemczechAustrii i Gruzji.

Dotychczas zaufały nam Raiffeisen Bank Aval, agencja turystyczna Kyy Avia, marka samochodowa Land Rover, woda mineralna Morszyńska, sieć stacji paliw OKKOHolding Emocji !FestYedynkaDGTLDepositphotos i inne organizacje. Dzięki wsparciu partnerów projekt miał możliwość wystartować i przez półtora roku dokumentówać inspirujące historie.

Możecie pomóc

Aby uczynić Ukraїner lepszym, podnieść jego jakość, potrzebujemy Waszej pomocy. Jak możecie pomóc?

Finansowo Wesprzyj nas

Można wysłać nam każdą sumę jednorazowym przelewem lub podpisać się na sponsorowanie poprzez comiesięczną pomoc sumą równą biletowi do kina lub większą - w zależności od możliwości finansowych. Zapewni to nasz stabilny rozwój i Wasze wsparcie dla Ukraїner.

Dołączyć do zespołu Dołącz do nas

Ciągle brakuje nam czasu i sił, dlatego nowi wolontariusze są zawsze mile widziani. Jeżeli możecie pomóc nam z odczytywaniem wideo, tłumaczeniem i redagowaniem tekstów, montażem czy zrobieniem podpisów, jesteście gotowi spędzić jakiś czas w ekspedycji jako fotograf lub operator - zachęcamy do wypełnienia ankiety i dołączenia do zespołu.

Zostać partnerem Zostań partnerem

Instytucje mogą dołączyć na zasadzie partnerstwa. Mamy szerokie możliwości współpracy, jesteśmy gotowi rozpatrzeć różne warianty. Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt.

Zrobić zakupy w naszym sklepie Sklep

Można także kupić przydatne, wysokiej jakości i ładne rzeczy w sklepie. Jest nam zawsze mile widzieć ludzi w koszulach i bluzach Ukraїner. Z produkcji pamiątek otrzymujemy tylko 30% kosztów na rozwój projektu, ale jest to Wasza szansa wyglądać stylowo jednocześnie pomagając nam.

Każdy, niezależnie od posaidancyh zasobów czasowych, finansowych i emocjonalnych może nam pomóc: śledzić publikację nowych materiałów, czytać, komentować teksty i wideo, polecać nowe miejsca, poprzez swoją opinię i działania wpływać na jakość naszych materiałów.

Wesprzyj projekt

Moja płatność

Albo wybierz inny
sposób płatności

albo za pomocą kodu QR z telefonu komórkowego

albo za pomocą kodu QR z telefonu komórkowego

albo za pomocą kodu QR z telefonu komórkowego

Zapytania lub uwagi prosimy kierować do Natalii Ponedilok: [email protected]