Ми збираємо
10 мільйонів гривень

Вже зібрано
691 213
Ціль на 2024: 10 000 000 грн 6.9%
Підтримати проєкт
Share this...
Facebook
Twitter

Ukraїner був започаткований 2016 року як проєкт про цінність української культури й ідентичності, про співтворення держави, в якій українці можуть гідно жити. Ми завжди досліджували Україну вглибину, пояснюючи її контекст самим українцям та презентуючи її іноземцям.

Коли почалася повномасштабна війна, ми перезапустили всі наші канали комунікацій, які різними мовами розповідають про щоденний опір та подолання катастроф, спричинених російськими загарбниками. А також про історію, культуру та людей, які щоденно творять Україну.

10 мільйонів гривень

Саме ця сума допоможе спільноті Ukraїner системно працювати у 2024 році, маючи інституційну підтримку та достатньо ресурсів, аби втримати команду та якість матеріалів усіх наших мовних версій.

Чому варто донатити на Ukraїner?

Ми створюємо проєкти, які обʼєднують українське суспільство, допомагають нам зрозуміти самих себе та впоратися з викликами, які трапляються на шляху молодої демократії і давньої нації, якій віками доводиться воювати з імперіалістичним сусідом-терористом.

Матеріали, які зібрали чимало відгуків у 2023 році серед українців

У перекладах на іноземні мови читачів найбільше цікавили наступні матеріали:

Як нас підтримати?

Фінансово Підтримати

Ви можете надіслати будь-яку суму одноразовим переказом або оформити підписку на щомісячну допомогу. Для нашої спільноти донейтерів ми підготували ексклюзивні бенефіти та подарунки. Долучайтесь!

Покупкою До крамниці

Із сувенірної продукції нашої крамниці ми отримуємо тільки 30 % коштів на розвиток проєкту, але таким чином ви можете бути носієм нашої символіки та допомагати фінансово водночас. Також щороку видавництво Ukraїner збільшує кількість виданих книжок, тож купуючи їх ви пришвидшуєте появу нових.

Підтримати Ukraїner

Мій внесок*

Або виберіть інший
спосіб переказу

або, через QR-код з мобільного

або, через QR-код з мобільного

або, через QR-код з мобільного

Якщо у вас виникли проблеми або запитання, звертайтеся за адресою: [email protected]
 
*Обираючи підтримку внеском через цю форму, ви залишаєте для нас можливість контактувати з вами надалі