Сіверщина

Дивитись

Регіон

Регіон на півночі України, у басейні річки Десна. У сіверському краї, найбільшим містом якого є Чернігів, є чимало природних та історичних пам’яток стародавніх часів, козацького періоду та епохи класицизму. Цей лісистий регіон має низку природних парків, серед яких Мезинський та Міжрічинський. Із архітектурних комплексів Сіверщини найбільш відомі садиба у селищі Качанівка та палац Галаганів у Сокиринцях. Піщані кар'єри біля села Олешня перетворилися на комплекс озер з прозорою водою, а Десною, яку вважають однією з найчистіших великих річок Європи, дотепер курсують пороми.

історій 29
місць 3

Iсторії

Місця

Місця
Качанівка

Сьогодні Качанівка є туристичним центром, місцем зустрічі та натхнення для митців, а також популярним місцем для фотозйомок. Погляньте як гарно виглядає комплекс з висоти!

переглянути відео

Качанівка

Качанівка – одна із родзинок Сіверщини. Однаково тут вражають як інтер'єри палацу, так і великий доглянутий парк. Сьогодні Качанівка є туристичним центром, місцем зустрічі та натхнення для митців, а також популярним місцем для фотозйомок. Погляньте як гарно виглядає комплекс з висоти!

Share this...
Facebook
Twitter
Регіон
ukrainer-map-large

Качанівка, Сіверщина

Подивитись точку на Google Maps

Міжрічинський парк

Регіональний ландшафтний парк Міжрічинський зберігає недоторканими найрізноманітніші краєвиди боліт, луків та дібров, де зачаїлися рідкісні рослини та тварини. Погляньте на красу дикої природи.

Share this...
Facebook
Twitter
Регіон
ukrainer-map-large

Міжрічинський регіональний ландшафтний парк, Сіверщина.

Подивитись точку на Google Maps

Бій під Крутами. Крути

Сто років тому російська армія розгортала масштабний наступ на Україну. Українське військо ще не було до цього готове, під Крутами на Сіверщині відбувся важкий бій, де студенти і курсанти зупинили червоноармійців на кілька діб. На місці легендарної події нині знаходиться меморіал пам'яті захисників України. Згадаймо історію разом.

Share this...
Facebook
Twitter
Регіон
ukrainer-map-large

Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут», Сіверщина.

Подивитись точку на Google Maps

Слідкуй за експедицією