Допоможіть російським посольствам отримати гідні адреси!

Share this...
Facebook
Twitter

У десятках країн світу стартувала кампанія Ukraine Street, яка закликає місцеву громаду та владу міст підтримати перейменування вулиць з посольствами та консульствами Росії на назви, присвячені Україні.

Через свою воєнну агресію, політичні заяви, пропаганду і поширювані наративи Росія ніби намагається довести, що Україна не є суверенною державою. Завдяки акції Ukraine Street російські дипломати та громадяни всього світу отримували б чудове щоденне нагадування про суверенітет України.

У світі почалась символічна акція на підтримку України. Вулиці Тирани, Вільнюса, Риги, Осло, Торонто, Праги, де розташовані російські посольства та консульства, вже носять українські назви. Ще низка міст оголосили про такий намір.

Ми можемо пришвидшити цей процес. На сайті https://www.uastreet.world/ достатньо виконати декілька простих кроків:

– Знайти посилання на петицію для свого міста та підписати її. А якщо такої в переліку немає, повідомити організаторам про необхідність її створити;
– Звернутися до свого муніципалітету і місцевих депутатів з проханням перейменувати вулицю;
– Поділитися петицією з друзями та місцевою спільнотою.

Підтримайте такий простий, але значущий акт солідарності з українським народом, що захищає цінності свободи та демократії. Просто поширте цей допис!

Над матерiалом працювали

Засновник Ukraїner:

Богдан Логвиненко

Авторка тексту:

Наталія Понеділок

Редакторка тексту:

Катерина Легка

Більдредактор:

Юрій Стефаняк

Контент-менеджерка:

Катерина Юзефик

Слідкуй за експедицією