Надзвичайні будні українських рятувальників

Share this...
Facebook
Twitter

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День рятувальника. Фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) самовіддано рятують людей із вогню, води й будь-яких інших небезпечних ситуацій. У період повномасштабної війни вони без жодних перебільшень є героями, які щодня працюють на межі людських можливостей.

Країна-агресорка, як відомо, ігнорує всі закони війни і норми міжнародного права, тож тероризує і мирне населення. За ці місяці російські обстріли спричинили незчисленні пожежі, обвали будинків та інші небезпеки, і все це — фронт роботи українських ДСНСників. Чимало українців завдячують рятувальникам своїм життям або життям своїх близьких.

Фотограф Державної служби України з надзвичайних ситуацій Павло Петров із 2017 року висвітлює роботу підрозділів ДСНС. Разом із рятувальниками і піротехніками він виїжджає на гасіння пожеж, розмінування небезпечних територій та знищення боєприпасів. Він фіксує подвиги рятувальників, які для них самих уже стали робочою рутиною. Від імені кожного працівника ДСНС фотограф показує світові, якою ціною ми здобуваємо перемогу у цій великій війні.

Публікуємо добірку фото Павла, знятих після початку повномасштабного російського вторгнення.

Київ. 14 березня. Черговий ворожий обстріл будинку, в якому жили мирні люди. Є загиблі.

Київ. 24 лютого. Приватний житловий будинок загорівся внаслідок потрапляння російського снаряда.. Споруда згоріла, але жертв і постраждалих, на щастя, немає. Вогнеборці працювали попри постійні обстріли.

Київ. 26 лютого Ракета влучила в багатоповерхівку на проспекті Лобановського.

Миколаїв. 7 вересня Піротехніки ДСНС знешкоджують ворожі ракети. Місто щоденно обстрілюють окупанти.

Київ. 8 червня Рятувальники ліквідовують наслідки чергового ворожого обстрілу.

Вінниця. 14 липня. Близько 11 ранку окупанти вдарили ракетою в центр міста. Станом на 17:00 загинула 21 особа, з них три дитини.

Київ. 1 березня. Російська ракета влучила в телевежу.

Київ. 17 березня. Складське приміщення горить внаслідок ворожого обстрілу. Площа пожежі — 10 000 м². Пожежники працювали понад 12 годин.

Київ. 6 травня. Рятувальники гасять вогонь, що охопив готель. Врятували 5 осіб, щонайменше 98 евакуювали.

Над матерiалом працювали

Засновник Ukraїner:

Богдан Логвиненко

Авторка тексту,

Більдредакторка:

Христина Кулаковська

Шеф-редакторка:

Анна Яблучна

Редакторка тексту:

Наталія Понеділок

Фотограф:

Павло Петров

Контент-менеджерка:

Катерина Юзефик

Слідкуй за експедицією