Найкращі фото липня 2021

Share this...
Facebook
Twitter

Стріт-арт, за яким упізнають Харків. Вишуканий декор старих дерев’яних будинків у Чернігові. Новий мистецький осередок у Дніпрі. Дослідження і підтримка України з Австралії. Потужна фестивальна локація і водночас затишна місцина для життя на хуторі Обирок. Літні пляжі й сплави річками — про це і не тільки дивіться у добірці найкращих фото липня.

Художник Гамлет Зіньківський на кухні своєї квартири у Харкові на Слобожанщині. Фото: Михайло Чубун.

Історія – Хто такий Гамлет Зіньківський?

Молодь тренується у скейт-парку в Сумах, Сіверщина. Фото: Анастасія Некипіла.

Українка Ольга Олейнікова викладає у Сіднейському університеті й організовує стипендіальні програми для студентів з України. Вона відкрила дослідницько-аналітичний центр «Українська демократична ініціатива» і заснувала стартап Persollo. Фото: Володимир Чеппель.

Історія – Досліджувати українську Австралію

Чернігову вдалося зберегти зразки садиб з вишуканим різьбленим декором фасадів, схожим на делікатне мереживо. Щоб опікуватися цими будівлями, свідомі мешканці міста створили проєкт «Дерев’яне мереживо Чернігова». Фото: Роман Матков.

Історія – Дерев’яне мереживо Чернігова

Теребовлянський замок — пам’ятка оборонної архітектури XVII століття. Розташований у місті Теребовля на Галичині. Фото: Павло Пашко.

Зоряне небо над мистецьким хутором Обирок, що на Сіверщині. Фото: Юрій Стефаняк.

Історія – Обирок. Перевинайти хутір

Сплав по річці Конка біля Херсона, Таврія. Тут можна знайти безліч заболочених острівців, невеликих лугів і заплавних лісів. Фото: Олег Марчук.

Центр сучасної культури в Дніпрі — новий осередок мистецького життя міста. З 2018 року Центр працює у приміщенні колишньої земської управи. Фото: Костянтин Гузенко.

Історія – Дніпро. Новий центр культури

Митець із Володимира-Волинського Анатолій Бойко оздоблює шкаралупу яєць так, що дивує поціновувачів мистецтва. Він «вбирає» їх у метал, оздоблює дорогоцінним камінням і надає їм незвичайної форми. Фото: Олександр Майоров.

Історія – Яйце як артоб’єкт

Працівник магазину передає харчові продукти волонтерам організації «Тарілка», щоб забезпечити тих, хто цього потребує. Фото: Юлія Бондар.

Історія – «Тарілка». Як працює банк їжі?

Жінка пливе Дунаєм під дощем. Місто Вилкове на Бессарабії відоме численними каналами (єриками), якими місцеві пересуваються містом на човнах. Фото: Михайло Кулик.

Вітряний млин на мистецькому хуторі Обирок, Сіверщина. На Обирку організовують різноманітні етнічні та мистецькі фестивалі. Фото: Юрій Стефаняк.

Відреставрований будинок на вул. Станіславського, 11 у Чернігові — це перший випадок, коли за допомогою волонтерів вдалося об’єднати співвласників, щоб зробити два фасади в одній кольоровій гамі. Фото: Роман Матков.

Узбережжя села Залізний Порт, що є одним з найбільших чорноморських курортів Таврії. Фото: Олег Марчук.

Гамлет Зіньківський малює на вулицях Харкова з 2007 року. За цей час його монохромні графічні роботи стали невіддільною частиною міського ландшафту. Слобожанщина. Фото: Михайло Чубун.

Парковий міст через Дніпро у Києві. Пішохідний міст з'єднує центр столиці з парковою зоною та пляжами Труханового острова. Наддніпрянщина. Фото: Сергій Свердєлов.

Над матерiалом працювали

Засновник Ukraїner:

Богдан Логвиненко

Контент-менеджерка,

Проєктна менеджерка:

Катерина Мінкіна

Редакторка тексту:

Наталія Понеділок

Більдредакторка:

Катя Акварельна

Іринка Громоцька

Слідкуй за експедицією