Українські дизайнери наближають перемогу

Share this...
Facebook
Twitter

Українські модні бренди та дизайнери допомагають наблизити перемогу: створюють спеціальні колекції, прибуток від продажу яких віддають на благодійність, переказують кошти армії, поширюють інформацію серед своїх підписників. Багато хто переформатував виробництво і шиє форму, берці чи плитоноски українським військовим, плете маскувальні сітки.

Dodo Socks створили колекцію «До перемоги» і зібрали вже більше мільйона гривень на передзамовленні. Прибуток із офлайн-продажів бренд надсилає фонду «Повернись живим».

Також у Львові відкрито пункт видачі колготок та шкарпеток для дітей-біженців. І ще в Dodo Socks є послуга «Підвішені шкарпетки»: можна оплатити будь-яку продукцію, залишити її в магазині, а працівники подбають, щоб вона потрапила до тих, хто її потребує.

CULTNAKED переказали 100 тисяч гривень у фонд «Повернись живим». Бренд закликає підписників донейтити армії.

Horondi облаштували в майстерні у Львові тимчасову ночівлю для всіх, хто залишився без даху над головою. Також вони шиють бронежилети.

Turbat поділився перевіреними лекалами спальників, флісу, термобілизни та балаклав.

ByMe втратив свій цех через російські обстріли у Чернігові. Засновники бренду організували збір коштів та закупівлю плит, а також пошиття бронежилетів у Кременчуці.

Siyai brand розробила светр з легендарним написом «Русский корабль іді нахуй», а також продає жовто-синій гольф NATION. Усі кошти з продажу перерахують на підтримку ЗСУ.

Костя Омеля

Andre Tan

Дизайнер Костя Омеля (Omelya Atelier) плете маскувальні сітки для військових.

Andre Tan шиє бронежилети, теплий флісовий одяг, спідню білизну, спальники, плащі-палатки.

Kachorovska Atelier шиє берці для армії. Також вони зібрали 620 тисяч гривень на потреби підрозділів тероборони.

MUSTHAVE шиє розвантажувальні жилети та балаклави для ЗСУ. Також раніше вони писали про те, що підготували теплий жіночий одяг для тих, хто цього потребує.

Etnodim

Gorgany

Etnodim збирає кошти на амуніцію для тероборони Києва.

Gorgany перетворили свої магазини на точки збору допомоги військовим та займаються закупкою матеріалів для пошиття спорядження, спальників.

Над матерiалом працювали

Засновник Ukraїner:

Богдан Логвиненко

Авторка тексту:

Тоня Андрійчук

Шеф-редакторка:

Євгенія Сапожникова

Редакторка тексту:

Анастасія Гулько

Більдредактор:

Юрій Стефаняк

Контент-менеджерка:

Катерина Юзефик

Слідкуй за експедицією