Як в Україні «зустрічають» російську армію

18 березня 2022
Share this...
Facebook
Twitter

Росія обіцяла своїм солдатам, що їх в Україні «зустрічатимуть з квітами». Росія брехала роками, що українська влада захопила в заручники українське населення. А насправді український народ вільний і готовий голими руками зупиняти російські танки.

Херсон чинить опір

Херсон – місто на півдні України, що з 2 березня тимчасово окуповане російськими військами. Але, як кажуть в Україні, це не місто окуповане – це російські війська оточені в українських містах! 5 березня тисячі херсонців не побоялися озброєних окупантів і вийшли на центральну площу Свободи на мирний протест.

Серед мільйонів, яких обʼєднала створена божевільним російським диктатором загроза, є багато волонтерів. Вони не мають часу на паніку і через відповідальність за інших мають швидко діяти:

В Одесі

Один із них, Андрій Печаткін, копірайтер та музикант у мирному житті, від початку повномасштабної війни допомагає укріплювати оборону Одеси.

У Львові

Волонтерять не лише окремі люди, а й цілі колективи, як-от команда театру імені Леся Курбаса у Львові, приміщення якого стало тимчасовим прихистком для переселенців з усієї України.

У Кривому Розі

Так у Кривому Розі волонтери збирають та розподіляють одяг, побутові товари, медикаменти для військових та переселенців.

В Києві

Київ без сміття. Як столиця готується до оборони

Волонтерять не лише окремі люди, а й організації. Одна з таких — ГО «Україна без сміття», працівники якої від початку повномасштабної війни допомагають забезпечувати оборону Києва.

В Івано-Франківську

Софія Глиняна, програмістка у мирному житті, від початку повномасштабної війни готує їжу для військових та переселенців.

Перемагаймо російських окупантів на різних фронтах! Адже всюди ми сильніші.

Над матерiалом працювали

Засновник Ukraїner:

Богдан Логвиненко

Авторка тексту:

Євгенія Сапожникова

Режисер:

Микола Носок

Контент-менеджерка:

Катерина Юзефик

Авторка обкладинки:

Justyna Mielnikiewicz

Слідкуй за експедицією