Vybíráme
10 milionů hřiven

Již vybráno
691 213
Cíl 10 000 000 UAH 6.9%
Podpora projektu
Share this...
Facebook
Twitter

Prozkoumáváme Ukrajinu a své poznatky přetváříme v užitečný a naučný materiál, jaký se pak volně využívá ve školství, pro prezentaci regionů v centrální části země nebo při prezentaci turistického potenciálu Ukrajiny ve světě. A tak, jakýmkoli příspěvkem projektu Ukraїner, podporujete také samotnou Ukrajinu! Pokud tedy cítíte, že se projekt zabývá užitečnou věcí – máte možnost jej podpořit a ovlivnit tak jeho další budoucnost.

Vybíráme 10 milionů hřiven

Čím více se nám podaří vybrat, tím kvalitnější technické zázemí můžeme vytvořit, a tím lepší materiály pak můžeme do budoucna připravovat.

50%

Modernizaci technického zázemí expedicí – vybavení pro natáčení 360, dron, počítače na zpracování videa, optika

30%

Mzdový fond občanského sdružení Ukraїner

10%

Pořádání UkraïnerCampu

10%

Technické zabezpečení archivace dat

Jestli to, že vybíráme peníze znamená, že odmítáme spolupráci s komerčními partnery? Ne. I tak zde zůstává stálá finanční zátěž v podobě nákladů na logistiku, pojištění, ubytování a stravování během expedic.

Kdo všechno na tom pracuje? A jak?

Dneska celý projekt stojí na přibližně stovce nadšenců, především dobrodruhů a dobrovolníků, kteří cestují, natáčejí, stříhají, překládají, popisují, zkoumají a dělají spoustu jiné nezištné práce, a to vše s vynakládáním svých vlastních časových, duševních i fyzických zdrojů. Jsou to lidé žijící v UkrajiněPolskuČeskuNěmeckuRakousku či v Gruzii.

Za dobu existence projektu nám dali svou podporu takové společnosti jako Raiffeisen Bank Aval, cestovní kancelář Kyj Avia, výrobce automobilů Land Rover, minerální voda Moršynska, síť čerpacích OKKO, holding emocí !FESTYedynkaDGTLDepositphotos a další. Díky pomoci našich partnerů se náš projekt mohl vůbec rozjet a již rok a půl natáčí poutavé příběhy.

I vy můžete pomoci

Abychom mohli Ukraїner učinit ještě kvalitnějším a lepším, potřebujeme vaši podporu.

Finančně Prispet

Můžete nás podpořit jakýmkoli obnosem a to jednorázově nebo stálým příkazem sponzorské pomoci a měsíčně nám přispívat takovou sumou, jaká se může rovnat útratě za lístek do kina nebo i za něco hodnotnějšího – v závislosti na vašich možnostech. Tak se zajistí náš stabilní rozvoj a vaše stálá podpora Ukraїneru.

Přidat se k týmu Přidat se k týmu

Jelikož neustále zápasíme s nedostatkem času a energie, tak jsme velmi rádi za každého dobrovolníka, který se k nám přidá. Pokud je tedy ve vašich silách nám pomoci s přepisem dialogů z videí, překladem a korekturou textů, střihem videa či tvorbou titulků nebo jste odhodlaní s námi trávit čas na expedicích coby fotograf či kameraman - vyplňte formulář a přidejte se k našemu týmu.

Stát se partnerem Partnerstvi

Oficiálně se k nám můžete přidat jako náš partner. Nabízíme širokém možnosti spolupráce a jsme připraveni uvažovat nad jejími různými formami. Napište nám pro další podrobnosti.

Koupí Do obhcodu

Rovněž je možné u nás zakoupit užitečné, kvalitní a krásné věci v obchodě . Jsme vždycky rádi, když někoho vidíme v tričku či mikině Ukraїner. Z produkce suvenýrů získáváme jen 30 % na rozvoj našeho projektu, ale je to příležitost pro vás, jak vypadat stylově a zároveň nám pomoci.

Každý může přiložit ruku k dílu a to nezávisle na svých časových, finančních či jiných možnostech: můžete sledovat nově vydané články, číst je, komentovat texty a videa, dávat typy na nová místa a přispívat vlastními myšlenkami i kroky ke kvalitě našich materiálů.

Podpořte projekt

Můj vklad

Nebo zvolte jiný
způsob převodu

nebo pomocí QR kódu na mobilním telefonu

nebo pomocí QR kódu na mobilním telefonu

nebo pomocí QR kódu na mobilním telefonu

Pokud máte nějaké otázky nebo nejasnosti, obraťte se na Natalii Ponedilok: [email protected]