Biz
10 milyon Hryvna topluyoruz

Toplanan miktar
1 792 000
yılı hedefi 10 000 000 UAH 17.9%
Projeyi destekleyin
Share this...
Facebook
Twitter

Ukrayna'yı keşfediyoruz ve elde ettiğimiz bilgileri eğitimde, ülke içindeki bölgelerin sunumlarında, dünyadaki Ukrayna'nın turizm potansiyelini tanıtırken yapılan sunumlarında serbestçe kullanılabilecek faydalı ve görsel malzemeye dönüştürüyoruz.

10 milyon Hryvna topluyoruz

Ne kadar çok bağış toplamayı başarırsak, o kadar güçlü teknik destek alabilir ve gelecekte daha iyi materyaller hazırlarız.

50%

Keşif gezilerin donanım yenilenmesi – 360 ekipmanı, quadcopter, montaj bilgisayarları, optik

30%

Ukraїner Kamu kuruluşun maaş fonu

10%

UkraïnerCamp organizasyonu

10%

Veri arşivleme için teknik destek

Bağış topladığımız ticari ortaklarımızdan vazgeçeceğimiz anlamına mı geliyor? Hayır. Çünkü keşif gezilerinde lojistik, sigorta, konaklama ve yemek için önemli maliyet payı taşır.

Bunu kim ve nasıl yapar?

Bugün proje, kendi zamanı, duygusal ve fiziksel kaynağı pahasına seyahat eden, kaydeden, işleyen, tercüme eden, tanımlayan, araştıran ve diğer pek çok göze çarpmayan işi yapan en başta öncü ve gönüllü olan yaklaşık yüz kişiden oluşan bir ekip tarafından yürütülüyor. Bu insanlar Ukrayna, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Avusturya ve Gürcistan’da yaşıyor.

Projeyi yürüttüğümüz esnada Raiffeisen Bank Aval, Kyi Avia seyahat şirketi, Land Rover otomobil markası, Morshynska maden suları, OKKO benzin istasyonu ağı, !FEST, YedynkaDGTL, Depositphotos ve diğer firmaların desteğini aldık. Partnerlerin desteği sayesinde proje çalışmalarını başlatıp bir buçuk yıl boyunca ilham verici hikayeler çekebildi.

Siz de yardım edebilirsiniz

Ukraїner'i daha iyi ve daha kaliteli hale getirmek için desteğinize ihtiyacımız var.

Tek seferlik transfer ile herhangi bir miktarı gönderebilir veya sponsorluğa abone olup imkan ve isteğinize bağlı olarak bize aylık olarak sinema bileti veya daha önemli bir şeyle eşit olabilecek bir miktarda bağış yapabilirsiniz. Bu, istikrarlı gelişimimizi ve Ukraїner'e sürekli olan desteğinizi sağlayacaktır.

Takıma katılın Takıma katılmak

Sürekli olarak zaman ve enerji eksikliliği hissettiğimiz için, aramıza katılan yeni gönüllüleri her zaman mutlulukla karşılıyoruz. Video kodlama, çeviri yapma, metin ve video düzenleme veya altyazı ekleme gibi işlerle bize yardımcı olabilirseniz veya bir fotoğrafçı yada kameraman olarak keşif gezisinde zaman geçirmeye hazırsanız, başvuruyu doldurun ve ekibe katılın.

Ortak olun Ortaklık

Kurumsal olarak ortak olarak katılabilirsiniz. İşbirliği için geniş fırsatlarımız var ve çeşitli seçenekleri değerlendirmeye hazırız. Ayrıntıları öğrenmek için bize yazın.

Alışveriş yaparak bizi destekleyin Mağaza girişi

Ayrıca yararlı, kaliteli ve güzel şeyleri mağazamızda satın alabilirsiniz. Ukraїner t-shirt ve sweatlerini giyen insanları görmekten her zaman mutluluk duyarız. Hatıra hediyelik eşya şatışlarından, projenin geliştirilmesi için yalnızca % 30'unu alıyoruz. Ancak bu, hem şık görünmek hem de bize yardımcı olmak için bir fırsat.

Zaman, para veya enerji kaynaklardan bağımsız olarak herkes bize yardımcı olabilir: materyallerimizin yayınını takip etmek, okumak, metinler ve videolar hakkında yorum yapmak, yeni yerler önermek, düşünceleriniz ve eylemlerinizle materyallerimizin kalitesini etkileyebilirsiniz.

Projeyi destekleyin

Benim katkım

Veya başka bir transfer
yöntemi seçin

QR-kod ile ödeme yapın

QR-kod ile ödeme yapın

QR-kod ile ödeme yapın

Herhangi bir sorunuz olursa, lütfen Nataliya Ponedilok’a sorabilirsiniz: [email protected]